Owocowa Kraina >> Jak owoce mogą być dostarczane do biur?

Jak owoce mogą być dostarczane do biur?

Mniejsze firmy i większe korporacje coraz chętniej sięgają po zapewnienie dla pracowników zdrowych przekąsek w formie owoców. Pomaga to promować zdrowy tryb życia i wpisuje się w nowoczesne standardy, poprawiając nasz wizerunek. W jaki sposób gwarantowane są dostawy świeżych owoców?

Częstotliwość

Oczywiście można się pokusić o własnoręczne kupowanie owoców i przywożenie ich do biura, lecz będzie to nierealne do wykonania w korporacjach, a i w mniejszych firmach oznacza stratę czasu, a przeważnie także pieniędzy, podczas gdy nie mamy do końca pewności odnośnie jakości produktów. Dlatego lepiej zdecydować się na firmy specjalizujące się w dostawie owoców – zajmą się one kwestią logistyki i dostarczą sprawdzone pożywienie. Co ważne, dostępne są różne rodzaje dostaw – wykonywane na jednorazowe zamówienia, jak i regularne przesyłki na mocy dłuższej współpracy. Możemy się wtedy zdecydować na codzienne dostawy, a także warianty co dwa dni czy tylko w określone dni. Tym samym można się zastanowić czy chcemy mieć to rozwiązanie jako formę stałego udogodnienia dla pracowników, czy też na przykład urozmaicenia stosowanego raz na jakiś czas.

Na jakie okazje?

Właściciele firm często chcą dodatkowo zmotywować pracowników w trudniejszych okresach, więc organizuje się tak zwane „owocowe dni” – z reguły w poniedziałki lub piątki, a więc na rozpoczęcie, bądź też zakończenie tygodnia. Są to dni w które czasem ciężko się skupić i wydajnie funkcjonować, więc może to być dobry bodziec od pracodawcy. Ciekawym rozwiązaniem jest także zapewnienie owoców na czas spotkań biznesowych, czy też organizowanych w siedzibie firmy szkoleń bądź warsztatów.

Ugoszczenie gości świeżą przekąską będzie wtedy miłym i pełnym szacunku gestem, a komfortową dostawę na takie okazje zapewni firma zajmująca się takimi usługami. Można się z nimi porozumieć zarówno co do standardowych dostaw z ich oferty, jak i skontaktować się w sprawie specjalnych zamówień. Bez względu na okoliczności na pewno znajdzie się zatem odpowiednie rozwiązanie, a catering owocowy zapewni duży komfort właścicielowi i sporą radość pracownikom.

Zamknij